امروز: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...

آغاز ثبت‌نام مرکز تخصصی فقهی ائمه اطهار(ع) قم
مرکز تخصصی فقهی ائمه اطهار(علیهم السلام) برای سال تحصیلی جدید از طلاب واجد شرائط پایه 6، از تاریخ 25 اردیبهشت تا 15 خردادماه ثبت نام به عمل می‌آورد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اتمام پایه ششم با معدل بالای ۱۶، موفقیت در آزمون شفاهی، کتبی و مصاحبه، تأییدیه اخلاقی از مدرسه محل تحصیل و دو استاد سرشناس و نیز تعهد حضور تمام وقت در برنامه های مرکز، از شرائط پذیرش این مرکز می باشد.

بر اساس این گزارش، بهره مندی از اساتید مجرب حوزه علمیه، شهریه تحصیلی مناسب به همراه امکانات ویژه و اردوهای زیارتی، استفاده از مکان مناسب به همراه کتابخانه تخصصی فقه و اصول و پویایی و تحقیق و پژوهش در تحصیل و تدریس از جمله مزایای این مرکز می باشد.

این گزارش حاکی است، برگزاری کلاس های تابع با استفاده از نظرات بزرگان در قالب جزوات مدون حواشی، برگزاری هر ماده درسی توسط دو استاد و برگزاری دوره به مدت ۵ سال، از ویژگی های این مرکز است.

همچنین، علاقه‌مندان جهت ثبت نام از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری تا ۱۵خرداد ۱۳۹۰ فرصت دارند به آدرس اینترنتی مراجعه نمایند.

شایان ذکر است، مواد آزمون شامل ادبیات عرب، منطق، اصول و فقه می‌باشد و زمان و مکان برگزاری آزمون ۲۹ خرداد۱۳۹۰ واقع در قم، میدان معلم، مرکز فقهی ائمه اطهار(علیهم السلام) خواهد بود.
 

کدخبرنگار: 101                         تاریخ درج خبر: 1390/03/02


كد خبر: 4215  |  تاریخ درج خبر: 90/03/02  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
   
كد امنيتي:   
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا